fbpx

Gzymsy, Listwy oświetleniowe LED, Halogenowe, Sufitowe led

Gzymsy, Listwy oświetleniowe LED, Halogenowe, Sufitowe led

W nowoczesnych wnętrzach oświetlenie led to już standard.
Listwy oświetleniowe led stały się podstawowym źródłem światła led w każdym pomieszczeniu rozświetlając je w efektowny sposób. Nie ma się co dziwić skoro efektowne oświetlenie ledowe pozwala na regulowany kolor światła i jest zarazem energooszczędnym źródłem światła led. Stąd tak duże zainteresowanie taśmami led i ich szerokie zastosowanie podczas wykończenie wnętrza.
Źródłem światła led mogą być listwy oświetleniowe led montowane niemal w dowolnym punkcie w naszym domu. Dostępne warianty:

gzymsy oświetleniowe led (listwy sufitowe led)

listwy oświetleniowe przypodłogowe

listwy oświetleniowe ścienne jako doświetlenie wnętrza

listwy led zasłony karniszowe mogące pełnić również funkcję listew oświetleniowych ściany dekoracyjnej

Listwy oświetleniowe ledwie naszym sklepie internetowym są wykonane z materiał Poliuretan Duropolymer® Polistyren HD ProFoam Purotouch® PolyForce® i zapodkładowane farbą ułatwiającą jej pomalowanie oraz jednocześnie blokującą możliwość przebijania światła led.

Listwy ledowe są w różnych kształtach i rozmiarach a te cieszące się największą popularnością to proste listwy led pełniące jednocześnie funkcje maskownicy karnisza o wysokości 10, 12, 15cm oraz duża powyżej 15 cm czyli 18cm i każda z nich o długości 240cm

Dostępne warianty listwy oświetleniowe ścienne dają możliwość doświetlenia części poniżej lub powyżej montowanej listwy.

Listwy przypodłogowe led doskonale sprawdzą się w stylu nowoczesnym ale również i klasycznym

Warianty listwy oświetleniowe gzymsowe dają możliwość przyklejenia na nie listwy przysufitowe w celu kontynuacji listew przyklejonych bezpośrednio do ściany i sufitu i płynnemu przejściu np na zasłonę karnisza

Listwa ledowa jest sprzedawana jako pojedynczy produkt i należy dokupić taśmy led o pożądanej barwie i mocy. Należy jednak uwzględnić ilość takich taśm led w domu pomimo, iż charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej to ich montaż w znaczącej ilości może mieć wpływ na wysokość naszych rachunków za energię elektryczną.

Warto podkreślić, że montaż listew oświetleniowych jest niezmiernie prosty i zazwyczaj wystarczy mocny klej montażowy aby przykleić naszą listwę. Taśmę led montujemy dzięki taśmie samoprzylepnej, która jest dostarczona wraz z taśmami led. Wystarczy ściągnąć papier ochronny.

Listwy oświetleniowe led to doskonały sposób na nowoczesne źródło światła o dowolnym natężeniu dla wykorzystanie w każdej sytuacji oraz w dowolnym typie pomieszczenia.

Listwy oświetleniowe LED tutaj